Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A LEGO-s pc játékokba, hogy...

A LEGO-s pc játékokba, hogy kell többjátékosról visszaváltani egyre? A felszabadított karaktereket hogyan tudom használni?

Figyelt kérdés
A LEGO pc-s játékokban ha már egyszer átváltottam két játékos módra akkor, hogy lehet azt visszaállítani egy játékosra? Ezekben a játékokban (legalábbis valamelyikben biztos) lehet venni karaktereket meg néha ha vége egy pályának akkor ott jelzi, hogy miket kaptál újonnan, és ezeket, hogy lehet később előszedni? Csak, mert én vettem többet is és nem tudom, hogy hogyan kell használni.
2015. jún. 14. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem F2 volt talán a gomb és Drop out-ra kell ynomni akkor csak az alap játékos marad benn.

A megvett karakterekkel meg csak free modeban lehet menni, tehát mikor visszamész egy pályára már nem story mode-ban.

2015. jún. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. jún. 14. 10:13
 3/4 A kérdező kommentje:
De hol van a drop out? :D
2015. jún. 14. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Menü mikor megjelenik középen.
2015. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!