Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártya csíkozódás. HELP?

Videókártya csíkozódás. HELP?

Figyelt kérdés
Üdv! Másfél éve vettem egy Radeon HD7770 OC videókártyát, ami véletlenszerűen, függetlenül attól hogy mit csinálok a gépen, behal, függőleges csíkok és zúgás.. ergo kénytelen vagyok resetelni a gépet. Szervizbe volt már, ahol csak annyit kaptam válaszul, hogy náluk tökéletesen működött. Tápcsere, DVI kábel csere megvolt. APU-t használok, az bekavarhat esetleg? A kártya elviekben hibátlan! Valami belső dolog lesz. Tippek? Ezer köszi!

2015. jún. 14. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hát pedig öregem ez hamarosan végleg meghal.
2015. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első pillanattól kezdve ilyen nálam. Gyárilag kizárt hogy ilyen lenne.
2015. jún. 14. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem. Ez hibás. Ha újonnan vetted, akkor még anno gariba ki kellett volna cserélni, ha meg használtan, akkor meg rádsóztak egy hibást.
2015. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha újkorába nem volt hibás, akkor nagyon túlmelegedhetett. Csak a csere segíthet.
2015. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!