Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor a utorrenten letöltötte...

Amikor a utorrenten letöltöttem egy játékot és azt írja ki hogy "seedelés" mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Rákattintok,de kihoz egy rakat mappát meg mindenféle nemtudommit és nem tudom melyiket kéne megnyitnom,vagy hogyan kéne telepítenem.Nagyon kezdő vagyok,nem igazán értek szaknyelven...

2015. jún. 14. 18:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

a seedelés megy magától, most adod vissza a népnek, amit eddig adtak neked. :D

a mappába meg keress vmi setup.exe-t.

2015. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Van TeamViewer ? mert akkor feltelepítem neked és közbe figyelheted mit csinálok:)


Képet tudnál küldeni arrol a rakat mappárol ? véletlen nem R0 meg R9 stb ?

2015. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most egyet sikerült megcsinálnom,de a másiknál az a gond,hogy nincsenek se mappák,se fájlok,csak egy rendszerinformáció és egy meghajtókép fájlok ikon...hogyan tovább?
2015. jún. 14. 19:27
 4/23 anonim ***** válasza:
küldj egy képet rola
2015. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudok képet küldeni.... :/ az a lényeg,hogy azt szeretné hogy írjam cd-re,és nem ajánl fel más leheőséget.
2015. jún. 14. 19:42
 6/23 A kérdező kommentje:
*lehetőséget
2015. jún. 14. 19:42
 7/23 anonim ***** válasza:
töltsd le a daemon toolst, így nem kell kiírnod, hanem egy virtuális meghajtóra felcsatolja és fel tudod telepíteni.
2015. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
le van töltve..
2015. jún. 14. 19:45
 9/23 anonim ***** válasza:

dehogy nem tudsz


fogod azt a mappát amibe letöltötted a játékot meg nyitod az a mappát amibe a játék fájljai vagy fájlja van


nyomsz egy prt scr gombot megnyitod a paint rajzolo programot szerkesztés beilleszt


majd mentés másképp és jpg formátumba elmented pl: proba.jpg


és ezt feltöltöd a képfeltöltés.hu ra


majd utána azt a linket illeszted be ide ami a direkt link a képhez van


tehát ott jobb klikk MÁSOL


itt jobb klikk BEILLESZT


[link]

2015. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Le van töltve a daemon tools és nem tudja mire való érdekes!
2015. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!