Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szolgáltatást akarok nyujtani...

Szolgáltatást akarok nyujtani és ehez kérném az ötleteket?

Figyelt kérdés

A lényeg van egy szervergépem ami 8*1.4ghz-s procit, 8 giga ramot, 73 giga winyót tartalmaz, 2*560Wattos redundás táppal!

Az lenne a kérdezni valóm hogy tudnátok e nekem viszonylag könnyen megoldható az erőforrásokat teljes mértékben kiaknázó szolgáltatást mondani?

Azért teszem fel itt a kérdést mert én túl bonyolult dolgokra gondoltam és próbáltam de elkezdeni nem tudtam mert tul nehezek! Valamint szeretném megkérni a kedves válaszolókat hogy sértő, agresszív mondatokát/szavakat ne irjanak mert nem arra vagyok kíváncsi! Köszönöm !


2015. jún. 14. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez hülyeség. Színvonalas szolgáltatást úgy sem tudnál nyújtani amire lenne kereslet és a villanyszámlád is az egekbe szökne. Jobban jársz ha feltolod a vasat a vaterára hátha elmegy egy kis aprópénzért.
2015. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!