Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépen hogyan tudnám...

Számítógépen hogyan tudnám nézni a magyar TV csatornákat?

Figyelt kérdés
Nem arra a 7-8 ingyenesre gondolok, mert azok nem érdekelnek. Az ilyen Nat Geo, Animal Planet, FOX...stb kéne.

2015. jún. 14. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ziggy TV.Régen használtam már.De egy probát megér.
2015. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van UPC előfizetésed: Horizon go

Ha T-Home: TV Go

Ha egyik sem: van előfizetős netes TV csak nem jut eszembe a neve

2015. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van T-Home IPTV Családi előfizetésem, de erre csak az ügyintéző beszélt rá, merthogy csak 500 Ft-al drágább így, mintha csak netet kérnék mert levonódik valami kedvezmény. Na mindegy.

A set top box amit adtak a szekrény tetején porosodik mert nincs TV készülékem, csak számítógép.

2015. jún. 14. 22:48
 4/9 A kérdező kommentje:
És mi az a TV Go? Hogyan kell használni?
2015. jún. 14. 22:50
 5/9 belapus ***** válasza:
2015. jún. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha HDMI-s és hangszórós a monitorod, akkor rákötheted a set top boxot. Vagy kép mehet a monitorról D-Sub vagy DVI kábellel, hang pedig a set top box hátuljáról egy hifiről pl.
2015. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Laptopom van.


Sikerült regisztrálni a TV Go-ra de összekapcsolni nem tudom az előfizetésemmel, mert valami TV-s alkalmazás által kiírt kódot kér, és ezt fogalmam sincs hogy mi.


Mindegy, nem érdekel. Meg vagyok nélküle is. Ha lejárt a hűség akkor úgy is felmondom, és váltok DIGI-re.

2015. jún. 15. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyfélazonosító alapján is össze lehet kapcsolni.
2015. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bementem az ügyfélszolgálatra, és ott meg csinálták a TV Go-t. Most már működik!


Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 22. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!