Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit lehet nyomtatni...

Mennyit lehet nyomtatni (oldal) egy normál és egy utántöltős HP nyomtatópatronnal?

Figyelt kérdés
Kb. 100 oldal után kifogyott a 4szeres utántöltős patron és sehol sem találom, hogy mennyit képes a normál és az utántöltős patron nyomtatni.
2010. febr. 28. 18:46
 1/3 anonim válasza:
ha újra tölteted mindig kevesebbet tesznek bele mintha megvennéd az eredetit jobban jársz ha inkább veszel eredetit igaz drágább viszont jobb
2010. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Nekem ugyan Canon nyomtatóm van, de én azért veszek utángyártottat, mert abban 22ml tinta van és 3400Ft, az eredetiben meg csak 16ml és 4950Ft.

Nem mértem le, hogy melyikkel mennyit lehet kinyomtatni, de nekem logikusnak tűnik, hogy amelyikben több a tinta, azzal több oldalt lehet kinyomtatni.

2010. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja látom utántöltött volt a kérdés. Azt nem tudom...
2010. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!