Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hardverapro.hu-n be lehet...

Hardverapro.hu-n be lehet állítani, hogy ha privát üzenetet küldenek nekem, akkor értesítést küldjön róla az e-mail címemre?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 18:02
 1/4 anonim válasza:
Szerintem lehet. Én a Prohardver.hu-n vagyok regisztrálva és ott lehet. Ez a kettő (és még egy néhány oldal) egy lapcsalád, ha valahol regisztrálsz akkor az összes többit használhatod (IT Cafe, Mobilarena, stb). Lépj be a rendszerbe. Válaszd a Beállításaim menüpontot. Alul a Felhasználói beállítások pontnál kiválaszthatod, hogy a lapcsaládból melyik legyen az elsődleges portál. Neked gondolom a Hardverapró van kiválasztva. Mellette van egy legördülő lista, ahol kiválaszthatod, hogy privát üzenet esetén mi történjen.
2015. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
#1-es válaszoló vagyok újra. Most nézem, hogy a hardveraprón nem olyan az adminisztrációs felület, mint a Prohardveren és ott tényleg nincs ilyen beállítási lehetőség. Akkor csináld azt, hogy a prohardver.hu oldalon lépsz be azzal a felhasználói azonosítóval, amivel regisztráltál a hardverapro.hu oldalon. Működni fog, mert ezek egy lapcsaládot alkotnak. Ha beléptél akkor csináld végig, amit az 1-es válaszban írtam.
2015. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A [link] sehol nem találok regisztráló felületet.
2015. jún. 25. 16:38
 4/4 anonim válasza:
Ja, most hogy mondod tényleg nem találok a főoldalon belépés/regisztráció menüt. A főoldalon a lap tetején a menüsorban ott van a Fórum menü. Abba menj bele és a jobb oldali oszlopban ott a Belépés menü. Ott szerintem a hardveraprós azonosítóddal be tudsz lépni és aztán be tudod állítani, ahogy írtam
2015. júl. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!