Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete a számítógépem folyamatosan kikapcsol ha bármilyen játékkal játszok. Csak akkor ha játszok. Ha csak internetezek vagy filmet nézek semmi baj de ha akármilyen játékot vagy egyéb programot elindítok akkor egyszer csak leáll a gép elkezd újraindulni de nem bír bekapcsolni és olyankor le kell kapcsolnom hátul és újra bekapcsolni. Ilyenkor pedig Windows normál módú indítást kell alkalmaznom. Mi lehet a baja?

2015. jún. 15. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Tápegységed típusa? Bővebb információ a gépről?
2015. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hibás videókártya.

Rendeltem egy gépet még évekkel ezelőtt, első nap bekapcsoltam, tök jól futott, meg minden, elindítottam egy játékot és leállt... a vidikarit azonnal kicseréltem és azóta álom a gép.

2015. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A processzorom típusa Intel Pentium G630 2.7 ghz

Videókártya: NVIDIA GeForce GT 430

Memória 6 giga RAM


A többit nem tudom sajna :(

2015. jún. 15. 21:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Na de eddig már 2 éve jól ment csak mostanában szarakodik és ráadásul van olyan hogy 5-6 kikapcsolás után helyrejön és aznap jól működik aztán másik nap meg az istenért se jó.
2015. jún. 15. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

verzió 1:a táp minőségtelen és gyenge.. mikor komolyabb programot futtatnál túl sok áramot kér és puff lekapcsol


verzió 2: nem volt takarítva,soha nem pasztázták még újra x+100 fok van mindenhol és túlmelegszik ezért hogy védje magát a gép lekapcsol..


szedd le a gépház oldalát írd le a pontos típusát a tápnak és megtudjuk melyik verzió van nálad..

2015. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tápegységem Thermal Master TM-450-PSAP- F1
2015. jún. 16. 08:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kb 1,5 éve vlt kitakaríttatva.
2015. jún. 16. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor még mindig nem vagyunk előrébb.. a táp gagyi én mindenképp cserélném egy MINŐSÉGI-re (ha megírod mennyit szánnál rá írok egyet)


a melegedésre csak annyit tudok mondani hogy az open hardware monitor nevű programot szedd le és figyelgesd a hőfokokat játssz kicsit mielőtt lefagyna alt+tabolj ki és nézd meg hogy mennyi az aktuális és mennyi volt a maximum főleg a videokártya és a processzor hőfokát kell nézni

2015. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget egy 40-et szánnék rá ha tényleg az kell és örülnék ha írnál egyet :)
2015. jún. 16. 14:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!