Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le lelassult a számítógépem...

Le lelassult a számítógépem mi lehet a baja? (lent)

Figyelt kérdés
fél évvel ezelöt bejelentkeztem és behozta rögtön a skypeot és a többit most ezekre kell várnom 2 percet mi lehet a baja? (vírusom nincs, és töredezés mentesítésem is most volt)

2015. jún. 18. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy SSD-t, azzal gyors lesz nagyon.


Fél évvel ezelőtt nem volt telerakva prgoramokkal. CCleaner, Windows Doctor tisztító alkalmazásokat futtass le, ne pakolj mindent az asztalra, ne terheld meg a gépet indításkor mindenféle dolgokkal.

2015. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ráférne a gépre egy formázás. Az én konfigomon is érezhető a lassulás, novemberben lett telepítve rá a rendszer. :) Hiába takarítod, idővel lassabb lesz a gép. Bár az én gépem még így sem lassú, gyors mint a dög, csak nem annyira mint a formázás után mondjuk 2 héttel.
2015. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fél évente jó újra rakni a rendszert.

Egyébként karbantartás-t kéne csinálni. Lemezkarbantartó, visszaállítási pontok törlése, lapozófájl fix-re, hibernálás kikapcsolása, ha nem kell. CCleaner hasznos erre. programok törlésénél pedig profibb eltávolító kell, ami a bejegyzéseket is eltávolítja.

Általában újrahúzás a vége...

2015. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!