Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Én miért nem tudok egy Linuxot...

Én miért nem tudok egy Linuxot sem normálisan telepíteni?

Figyelt kérdés

Ubuntu, PC-n összeomlott, annak ellenére hogy nem is használtam. Laptopomnak a prociját felvitte 85 fokra, a ventilátor pörgött de nem segített semmit, a gombok égettek ha hozzájuk értem. Linux Mint-et raktam fel a laptopra nem rég, hát erre 8x írom be a jó kódot, és 8x írja ki hogy probléma a bejelentkezéssel.

Nem értem. Mi a gond már megint ???

PC-m egy elég jól összerakott gép, de ezen is összeomlik folyamatosan. Laptop elég régi, de épp ez lenne a lényeg hogy az is normálisan működjön ! WIN7 lassú rajta, WIN XP meg nekem ugyan nem kell !


Valaki esetleg Skypeon a telepítésben tudna segíteni ? Vagy vmi...



2015. jún. 18. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a jelszó beírásnál előfordulhat, hogy amikor profilt csináltad alap angol volt a bill kiosztás, így ha van benne speciális magyar karakter vagy "s" "z" akkor az okozhat galibát.
2015. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A kódom az hogy 9927Zion01 ... ezt kipróbáltam Y-nal is, de semmi. Azt írja helytelen.

Nem értem sajnos :/

2015. jún. 18. 18:33
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor valószínűbb, hogy véletlenül elgépelted.. kétszer is.
2015. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

kövesd amit a videón látsz : https://www.youtube.com/watch?v=WcgX-FvgRbw

ha nem win mellé teszed,akkor is így telepítsd.

2015. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Meguntam, újraraktam, az lett a kód hogy 123456, azt ennyi. Beállítottam hogy ne kérje. Most működik :D

Csak rohadt forró, ismét.

2015. jún. 18. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:

az hogy melegszik,nem az ubi hibája.

írnál egy gépkonfigot?

2015. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a pontos konfigot, de holnapra kiderítem :D

Köszi !

(Csak vicc hogy Win7 nem melegedett túl, csak a Linux)

2015. jún. 18. 22:02
 8/13 Tom Benko ***** válasza:
acpi démon telepítve van? Fut? Venti tiszta? Angol billentyűzet esetén nem csak a z í- yy, hanem az ö<->0 isw cserélődik, úgyhogy az első jelszavad ezért is nem működött.
2015. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom mi az, szeretem a Linuxot, mert nem Windows. Igaz a PC-n WIN8.1 van, mert azt is szeretem.

Ez a laptop -> [link]


52 fokos volt ma reggel a legmagasabb hőmérséklete a gépnek. Újrakentem a procit meg mindent, kitisztítottam a ventilátort (ami alapból nem volt mocskos), szóval, foglalkoztam a géppel, mivel ingyen kaptam azzal az indokkal hogy másnak nem kell. :)


Így sokkal gyorsabb a gép Linux Mint-tel, viszont szerintem egy processzort kéne cserélnem benne valami jobbra (ha lehetséges), mert mintha az lenne a leggyengébb láncszem. VAGY esetleg egy hűtőt. Az a baj, se linuxhoz, sem hardverhez nem értek profi szinten. :/

2015. jún. 19. 08:56
 10/13 anonim ***** válasza:

ahogy a windows,úgy a linux is halad a hardverekkel.

elképzelhető,hogy egy ciklussal korábbi mintet kellene feltenned,vagy a 12.04-es ubit.

2015. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!