Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért használ ilyen sok...

Miért használ ilyen sok memóriát az svchost. Exe?

Figyelt kérdés

Utána néztem a neten minden lehetőségnek, de semmi nem segített. Olvastam, hogy vírusos folyamatot is futtathat, de képtelenség mivel csináltam vírus ellenőrzést és malware ellenőrzést is. Ugyan úgy szar volt ezért újraraktam az egész rendszert. Ugyan úgy szarakodik. Feltelepítettem minden létező Windows Updatet. Kikapcsoltam az automatikusan induló programoknál mindent, kivéve a 2 op rendszert, a hang illetve a vidikártya drivert nem. A windows updatet is kikapcsoltam. Teljesen tanácstalan vagyok. Az a gond az egésszel, hogy elég látványosan belassítja a számítógépet. Eddig minden pikk-pakk bejött most meg 2-3x annyi a tölési idő.


Kép a memória használatról: [link]



2015. jún. 20. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
a mellékelt print screen szerint minden ok. Am az esetek 70%-ban a win update szokta csinálni a galibát.
2015. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mielőtt nem telepítettem fel windows updatet is ezt csinálta.
2015. jún. 20. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!