Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki azt, hogy a a...

Miért írja ki azt, hogy a a windows media player problémát észlelt a fájl lejátszása során?

Figyelt kérdés

vlc-vel sem megy,

a teljes sztori az, hogy a goprommmal felvettünk 30 gigányi anyagot egy nyaralás alatt, abból az első 4 videót letudja játszani, a többit nem, pedig van méretük meg minden

video repairer sem segített, azt írja, hogy üres a fájl meg ilyenek

ha még részletesebben nézzük akkor btw, eddig ilyen hibám nem volt pedig már sokszor használtam, csak most rendeltem ebayről egy 128 gigas micro sd-t hozzá, aztán lehet, hogy azzal lesz a baj.



2015. jún. 20. 20:47
 1/7 A kérdező kommentje:
valakinek valami ötlete mit kell ilyenkor tenni?
2015. jún. 20. 20:48
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Akkor valószínűleg kártyahiba.
2015. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz bele egy hex editorral. Mi van benne?
2015. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amelyik normális videó annál ilyen : [link]

amelyik meg nem indul el annál pedig : [link]

és igen közben csináltam egy másik sd kártyával videókat, azokat jók voltak, csináltam az ebayessel még és azok pedig megint rosszak

szóval tanulságos ez az ebayről való rendelés

2015. jún. 20. 22:33
 5/7 A kérdező kommentje:
viszont mindenképpen megszeretném nézni a videókat, elég fontos dolgokat örökítettem meg vele, esetleg valami szakemberhez nem lehet elvinni aki nézhetővé tudja bírni?
2015. jún. 20. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemmel láthatóan hiányzik a tartalom, végig 0xFF van szinte minden bájton. Ezek hibás fájlok, nem lehet javítani.
2015. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

értem : (

köszönöm a válaszokat

2015. jún. 21. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!