Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a numerikus...

Miért nem működik a numerikus billentyűzet?

Figyelt kérdés
Eddig működött, de most ha megnyomom a gombot, akkor csak pittyen egyet és nem tudom használni. A gombon a zöld lámpa ugyanúgy világít, ha bekapcsolom, de nem működik. Mit csináljak vele?

2015. jún. 20. 21:03
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
A num lk (number lock) gombot nyomogasd és néz meg mikor működik.
2015. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:
*numeric lock, csak hogy ne hagyjunk itt hülyeséget
2015. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam. Eddig nem adott ki hangot. Amikor megnyomtam, hogy bekapcsolom, akkor világított zölden és működött is. Most hiába kapcsolom be, világít (viszont hangot ad ki, mikor bekapcsolom) és nem lehet használni (olyan neki, mintha be sem lenne kapcsolva). Mitől lehet ez?
2015. jún. 20. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
ba zd ki azt vegyél egy újat 1000ft
2015. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vegyek újat..200000... Laptop!!

De megoldottam már egyébként :D

2015. júl. 22. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
van usb billentyűzet is nem? de! vagyis már lassan csak az van nem? de!
2015. júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
annyiszor van igazam ahányszor akarom nem? de!
2015. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ha nem tudtam volna megcsinálni, akkor elvittem volna szervízbe, mert pont azért jó egy laptop, mert nem kell hozzá semmi kilógó ide-oda pakolgatós, helyfoglalós dolog :D
2015. júl. 23. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!