Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felteszek egy 60Fps-es videót...

Felteszek egy 60Fps-es videót Youtube-ra és mégis 30Fps-el játsza le. Minek van ez?

Figyelt kérdés

Hazánkban 2015 elejétől tette elérhetővé a Youtube a 60Fps minőségű videók feltöltését és lejátszását. Szóval gondoltam kipróbálom én is. Úgy kezdtem el az egészet, hogy a Fraps-et beállítottam 60Fps-re és elkezdtem videózni. Szép 60Fps minőségű videót is kaptam. Majd ezt a hatalmas több Gigabájtnyi videófált összevágtam Sony Vegas Pro 13-mal. Ügyeltem a renderelésnél, hogy megmaradjon a 60Fps és a FullHD (1920x1080) minőség is.

Emellet beállítottam a "bitrate"-t is, hogy még minőségibb videót kapjak. Majd lerendereltem. Ezután is egy kiválló, 60Fps minőségű videót kaptam. Gondoltam ez mehet is Youtubera. Azt gondoltam, hogy veszíteni fog a minőségéből, (mert a Youtube furán konvertál) de azt nem gondoltam volna, hogy elveszíti a 60Fps-t és 30Fps minőségben játsza le. Szóval erre feltöltés után jöttem rá. A minőséggel meg vagyok elégedve, de az Fps-el nem.

Ezért fordulok hozzátok. A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 21. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Azonnal nem lesz 60 fps a Youtube-on. Időbe tart mire feldolgozza. Pláne ha hosszabb a videó.

Tudom mert én is így töltök fel egy ideje. :)

2015. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Amúgy nem olyan hosszú videó, csak 1perces (mert csak próbaként csináltam egy rövidet) tehát ezek szerint a Youtube elég lassacska. De nem baj kivárom. :)
2015. jún. 21. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!