Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van e olyan program ami képes...

Van e olyan program ami képes valaki hangját leutánozni?

Figyelt kérdés
Valamikor szeretnék animációt csinálni és kellene pár magyar szinkron hang. Ha ilyen program nincs akkor betűröl betűre kell összeraknom a szavakat filmekből kivágva ami kb 1 hét lenne és ez sokkal bonyolultabb. Ja és hogy ezért jár e valamilyen büntetés végülis valaki más hangját használom fel.

2015. jún. 23. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen program. :)

Nem is értem, hogy ezt hogy képzeled ?

2015. jún. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Hát, ha betűről-betűre összeraksz egy szöveget valakinek a hangjából, azért nem büntetés, hanem kitüntetés jár... :)

Szerintem egyáltalán nem mérted fel a dolog lehetetlenségét. A dolog természetesen megtehető, csak éppen arra nem fog hasonlítani, mintha az illető mondta volna. Viszont javaslom, hogy próbálkozz meg vele, mert garantáltan valami nagyon érdekes hatása lesz, ami egy animációnál jól jöhet.

Ha esetleg máshonnan kivágott alkalmas egész mondatokat sikerül kiollóznod, az szerintem már mindenképpen jogi problémákat vet fel, annak ellenére, hogy valószínűleg senki nem fogja rajtad számon kérni mindaddig, amíg piaci területre nem kerül a dolog. Bár szerintem éppenséggel bele lehetne kötni, de azon nem szokás problémázni, ha poénként vágsz be valakitől nyilvánvaló idézetet.

Hogyha viszont nem követelmény, hogy egyértelműen valaki felismerhető személynek a hangja legyen, némi színészi hajlammal és Audacityvel egészen eltérő karakterűvszinkrongárdát állíthatsz elő akár a saját hangodból is. Ha az nem megfelelő, vond be egy jobb hangú haverodat.

Amúgy meg: Egy hét munka bármit is számít egy animátornak? Ha így gondolod, jobb, ha bele sem kezdesz a műfajba.

2015. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mi annak a programnak a neve amelyik megváltoztatja a hangunkat?
2015. jún. 23. 19:38
 4/4 tabaki ***** válasza:

[link]

Telepítsd hozzá a LAME enkódert is, hogy MP3-ban is tudjál exportálni (a linkje ugyanezen az oldalon).

A hangmagasság változtatását és sok egyebet az Effekt menüben találod.

2015. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!