Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » League of Legends-ben milyen...

League of Legends-ben milyen mágus karaktert vegyek? Nekem a mágusok tetszenek ezért szeretnék egy komolyabb karaktert belőle! 6300ip-set akarok venni ezért nem akarom hogy elrontsam a döntést edig Elise felé kacsingatok szerintetek kit vegyek meg?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 17:17
 1/4 anonim válasza:
En inkabb ha magust szeretnel venni akkor egy Ekkot vagy egy zedet vennek, Ha megtanulsz vele jatszani aratni lehet :)(zed ad)
2015. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elise őszintén szólva nem túl jó. A legjobb mágusok jelenleg Ziggs, Ahri, Xerath, Cassio és Azir; viszont ezek a hősök mind nagyon sok skillt igényelnek. Szerintem Ziggset válaszd ,talán ő még egy csöppet könnyebben játszható és biztonságosabb pluszba csak 4800-ba kerül. Ha végképp 6300-asat szeretnél akkor vedd meg Azirt, viszont számíts arra hogy egy jó 300 játékig szidni fogod magad hogy miért őt vetted amíg bele nem jössz. Ha az assasinok is érdekelnek akkor: LeBlanc, Ekko, Zed, Fizz ebben a sorrendben.
2015. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Diana vagy Syndra esetleg jobb mint Elise mert még ők is nagyon tetszenek! Vagy most kit is ajánlotok ki a legjobb? és egyátalán menyivel jobb egy 6300 mint pl egy 1350? Várom a komenteket mert még most sem vagyok biztos a döntésben! (kérdező)
2015. jún. 24. 14:34
 4/4 anonim válasza:
Szerintem inkább vegyél egy Dianat, Lissandrat vagy egy Xeratot. (én szerintem most veszek egy Dianat mert azt általában nem bannolják és könnyü vele kijutni bronzbol ha van egy kis tapasztalatod.) Shyvannára térve nekem megvan inkább topra használom de akkor is tanknak.
2015. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!