Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ide teszem fel mert itt talán...

Ide teszem fel mert itt talán tanult és értelmes informatikusok is vannak, mit gondoltok lehet pénzt keresni az interneten?!

Figyelt kérdés

Amiről tudok: domain nevekkel kereskedés, részvények, brókerkedés, sportfogadás, póker, live szexcam oldalak, reklámok (ha van saját oldalad amit látogatnak is, és ott elhelyezel bannaereket egyéb cégek megkeresésére.).


Valami más ötlet ?

Ti mikről tudtok ?


2015. jún. 25. 00:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szögezzük le, hogy nem egyszerű ahogy sokan képzelik, és befejtetést is igényel a legtöbb ilyen, esetleg távkorrepetálás még lehetséges..
2015. jún. 25. 00:41
 2/11 A kérdező kommentje:

+ Az internetes pénzkeresések 99% kamu, lehúzás átverés.


Most az olyan munkát ne vegyük ide, hogy alkalmazásnál állsz egy végnél, és weblapszerkesztés stb, távmunka mert ezek is egyértelműek, meg ugye oldal módératálasa, karbantartása ez is egyértelmű.


Olyanok érdekelnek amire az átlag ember is képes lenne, és nem számít munkahelynek. Tudjátok mint a kamu oszd meg ezt-azt és nyerj dolgok.


Jól sejtem, hogy nincs semmi ilyen ami értelmes is lenne ?

2015. jún. 25. 00:45
 3/11 A kérdező kommentje:
befejtetést=Befektetést
2015. jún. 25. 00:47
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért jött az egész, mert ma azzal állított haza anyám, hogy a kolléganőjének a fia, 16 éves és PÉNZT KERESETT A NETEN. hogy 2 ezerből csinált 24 ezeret, utána meg 60 ezret. Persze nem mondja ám el neki, hogy miből mert akkor megharagudna a fia.


Ebből kifolyólag anyám kitalálta, hogy én mennyire buta vagyok meg hogy egy 16 éves okosabb tőlem, és mit akarok egy mérnöki egyetemen, ha nem vagyok képes munkát találni az interneten. Sajnos nem rég kezdtem, így még nincs meg a tudásom a komoly munkákra, azt meg nem hiszi el, hogy a legtöbb ilyen mondva csinált netes könnyű munka kamu szar.

2015. jún. 25. 00:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen oknál fogva emberek tízmilliói tanulnak a világban mérnöknek meg más különböző szakmákat egyetemeken, nem abból élnek, hogy mindenféle rejtélyes munkákat végeznek az interneten, amikről beszélni sem szabad. Eleve milyen munka az, amit így titokban kell tartani? Megmutatta a srác a pXcsét egy pedofil fórumban? Na ne vicceljünk már.


Tanulj csak nyugodtan az egyetemen, ne foglalkozz anyukád mellébeszélésével, szemlátomást semmit nem ért az egész világhoz.

2015. jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát az informatikához nem ért.


" Megmutatta a srác a pXcsét egy pedofil fórumban? "


Ugyan ezt mondtam neki xDD


Meg mindig jön olyannal, hogy weboldalszerkeztés, és hiába mondom el neki, hogy egy normális cég NEM FOG egy harmadik féléves mérnök hallgatót felkérni, még ha tudná akkor se, az meg hogy középiskolában régen bohóckodtunk kompozer,nvu és hasonló más komolytalan "weblapszerkesztőkkel" édes kevés.

2015. jún. 25. 01:07
 7/11 A kérdező kommentje:

Késő van már..


"alkalmazásnál állsz egy végnél"


Alkalmazott vagy egy cégnél.. akart lenni xD

2015. jún. 25. 01:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Normáis távmunkára is használható: programozás, grafikai/multimédiás munkák, weblap-szerkesztés, rendszergazdai, ügyfélszolgálati, adatfeldolgozói teendők biztosítása, újságírás, stb...
2015. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"programozás, grafikai/multimédiás munkák, weblap-szerkesztés, rendszergazdai, ügyfélszolgálati, adatfeldolgozói teendők biztosítása, újságírás, stb..."


igen, de ezek megint nem olyan dolgok amit egy átlag random informatikában nem jártas ember tudna végezni, szóval nem ilyen kulimunka amiből minden ember olyan sok pénzt keres az interneten, hogy csak NA.

2015. jún. 25. 01:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem hirdetésekből szedte össze akkor nagy valószínűséggel csalással. (Most az mindegy, hogy tálaljuk vagy minek nevezzük. A telejósdától kezdve az sms-es ncore regisztrációig mind az...)


Vagy beszállt valami piramis játékba (de akkor megint ott tartunk, hogy "csalás")...

2015. jún. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!