Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-es operációs...

Windows 10-es operációs rendszerre való regisztráció visszavonása?

Figyelt kérdés

Jött a gépemre egy értesítés miszerint ingyenesen válthatok windows 7-esről, windows 10-es rendszerre. Én persze nagy meggondolatlanul beregisztráltam, hogy kérem a frissítést. Sajnos csak később tudtam meg, hogy az új operációs rendszert nem lesz olyan könnyű telepíteni mint ahogy azt én gondoltam. Ezért most (mivel én nem nagyon értek a gépekhez) szeretném a regisztrációmat visszavonni. A neten leírták, hogy hogyan kell, de azokkal az instrukciókkal nálam nem működött... Ha valaki tudna segíteni(olyan aki ért az ilyesmihez), annak nagyon örülnék. :)

Továbbá azt is szeretném megtudni, hogyha esetleg nem sikerülne visszamondanom, és az új rendszer letöltődne, én pedig valami csoda folytán tudnám telepíteni, akkor az valamit letörölne a gépemről? Úgy értem, a régi, általam letöltött programok azért rajta maradnának?

Köszönöm a válaszokat! :)



2015. jún. 27. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Abban nem tudok segíteni hogy vond vissza.

Viszont szerintem te is fel tudod telepíteni nagyon egyszerű.

Nem kell csoda ahhoz hogy feltelepítsd.

A gép mindent elintéz.

Ha feltelepítésnél azt az opciót választod hogy minden megmaradjon akkor minden megmaradjon. (a gép meg fogja kérdezni)

Menni fog ez kB olyan lesz mint egy frissítés.

2015. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Remélem tényleg sikerül. :P

2015. jún. 27. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!