Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépen hogy lehet megkeresni...

A gépen hogy lehet megkeresni a Lomtárat és hogy lehet véglegesen törölni azokat az elemeket, amiket töröltem?

Figyelt kérdés
Férjem szerintem elrejtette a Lomtárat, idejét nem tudom, hogy mióta nem találom, fogalmam nincs hogy hol keressem. Töröltem egy pár dolgot a gépről és azt szeretném ha véglegesen törölve lenne, ne lehetne előhívni valahonnan. Segítenétek? Nem nagyon értek a géphez.
2015. jún. 28. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Jobb klatty -> lomtár ürítése

Az asztalon van, ha jól tippelem nem is lehet törölni(elrejteni még valamikor az xp korszakban sikerült, de fogalmam sincs, hogy ez ma még lehetséges-e, illetve, hogy hol).

2015. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jobb "klattyra" nincs a lehetőségek között a lomtár űrítése.
2015. jún. 28. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Desktop icon settings kell neked, írd be a Windows keresőbe a Start menünél ezt, kattints arra hogy show or hide common icons on desktop, és ott tudod bepipálni a Lomtárat. Sajnos nem tudom magyarul hogy van.
2015. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
magyarul pedig az alábbit írd a keresőbe: Gyakori ikonok megjelenítése vagy elrejtése az asztalon
2015. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sikerült. Megvan a Lomtár!
2015. jún. 28. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Zárójelben jegyzem meg hogy ha tényleg meg akarja akadályozni a dolgok törlését, akkor használhat olyan szoftvert is ami vissza tudja állítani a Lomtárat ürítés után is, vagy másolatot készít a törölt dolgokról.
2015. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-esnek igaza van.

A shift+del bill. kombinációval véglegesen törölhető egy fájl (nem kerül a lomtárba). Biztos ezt is vissza lehet hozni valahogy, de gondolom az már komolyabb tudást igényel.

2015. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!