Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A rossz merevlemez milyen...

A rossz merevlemez milyen hibákat okozhat játék közben?

Figyelt kérdés

Rossz a merevlemez a garanciális gépemen, de most 1 hétig itthon vagyok és nem szeretném,hogy 2 hétig üljenek rajta vagy tovább.

A rossz az abban nyilvánul meg,hogy kék halált kap 30 perc alatt ha nem használom, és újra kell indítani, a nem tudom milyen értéke 190-ről 10-re esik vissza, ami biztos rossz, én nem értek hozzá nekem ezt mondta egy gépszerelő barátom,aki megnézte.

Ettől függetlenül működik, használható, néha felzúg egy kicsit majd megy tovább, viszont sok játék lassan tölt be, illetve a kép is elhomályosodik néha játék közben, nem tudom,hogy ez azért van mert nem bírja a játékot, vagy mert a merevlemez ennyit számít?


2015. jún. 28. 21:04
 1/2 donfetibo ***** válasza:
Ha a fej oda ugrik ahol a hibás szektor van akkor okozhat kék halált, lefagyást, kerregést meg ilyeneket!!!☺☻
2015. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Töltsd le a HDsentinelt, az megmondja, mi a baja
2015. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!