Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok ilyen matricát...

Hol tudok ilyen matricát szerezni?

Figyelt kérdés

[link]


Csak a légy forma kéne fehér háttér nélkül, a laptopom hátuljára szeretném ragasztani.

EBay-en, aliexpresszen kerestem, de csak ilyen 4"-eseket találtam, nekem olyan kéne ami akkor mint egy igazi légy, kis matrica...

Köszönöm!


2015. júl. 1. 11:06
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetlegesen, házi kivetelben gyárthatsz magadnak.


Veszel egy átlátszó öntapadós lapot és arra azt nyomtatsz amit szeretnél, olyan méretben amilyenben szeretnél, aztán vagy szépen precizen körbevágod (vagy csak nagyjából, mivel átlátszó szerintem elég a nagyjából való körbevágás)


Átlátszó fólia :

[link]

vagy

[link]


Sok sikert.

üdv.

2015. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudok nyomtatni sem.

Ha egy ilyen öntapadó készen lenne 1000ft-ért azonnal megvenném, de nem találok. :/

2015. júl. 1. 14:29
 3/3 coopper ***** válasza:

Vannak számitástechnikai boltok ahol lehetőség van nyomtatásra is (vagy internet kávézők), elkészited, megveszed az öntapadós átlátszó fóliát, bemész a boltba és kinyomtatod. (Max. 200-300 Ft), szerintem az egész megvan egy ezresből.


Sok sikert.

üdv.

2015. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!