Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Star Wars The Old Republic...

Star Wars The Old Republic magyarítás?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy nincs-e valaki nagy star Wars fan aki belevágna e játék fordításába, ha lehetséges? Teljes mértékben segítenék a fordításban.

2015. júl. 1. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, mert a dialógusok szerintem szerver oldalról jönnek.
2015. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm, értem, köszönöm. Imádom, amikor még esélyt sem adnak, hogy esetleg más nyelvű emberek is teljes mértékben élvezhessék. (Na persze, már ez a teljes mérték sem lenne igaz, mivel a játék nagy része fizetős..)
2015. júl. 1. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Én erősen kétlem, hogy szerverről jönne, jó nagy baromság lenne ilyesmivel terhelni, pláne egy mmo t. Egyébként tényleg nagy szemétládák, még van pofájuk pénzt kérni a munkájukért, pedig simán eléldegélnének kenyéren és vizen is. :)
2015. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni angolul, akkor majd teljes mértékben lehet élvezni. Még teljesebb mértékben, mert rengeteg olyan dolog van, amit egyszerűen nem lehet átvinni egyik nyelvből a másikba. Az ország így is siralmas nyelvtudás tekintetében, legalább a játékokból ragadjon valamennyi az emberekre, ha a filmeket telefossák a gagyibbnál gagyibb szinkronnal.
2015. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is nem hinném, hogy ezt a fizetéses rendszert nem lehetett máshogy megoldani. Másrészt nem értem, hogy a magyar társadalomnak, kiknek nagy részét egyszerű munkások képezik, miért kéne perfect beszélniük más nyelven. Ráadásul ahhoz, hogy valaki ezt teljesen megértse, anyanyelvi szinten kéne tudni angolul, amire például még nekem sincs időm, hogy megtanuljam, pénzem pedig nincs gyorstalpaló különórákra. Tényleg nem vitázni szeretnék, de én ezt így érzem.

Köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 1. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kell anyanyelvi szinten tudni, miket beszélsz? Középfokú nyelvtudás már bőven elég hozzá (meg egy kis angol Star Wars-os háttérismeret)
2015. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha, jó! :)
2015. júl. 1. 18:53
 8/8 gaedbri válasza:
38%
Siralmas hogy az Anya országban nem lehet az anyanyelvet használni :) maholnap kötelezö lesz az angol ,német :) Olyan Átkos korszag visszája van :) ( Kötelezö volt az orosznyelv tanulása! )
2020. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!