Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki mennyire ismeri a windows...

Sotihasznalo kérdése:

Ki mennyire ismeri a windows 8 tabletet?

Figyelt kérdés

Itt a kérdés! Szeretnék készíteni egy time lapse-t windows 8-as tablettel, nade-nade windows 8 tabletre közbeszól...

A probléma az lenne, hogy a beépített kamera képét szerintem 2 felé választja el.

A "kamera alkalmazás" azt az ágat használja amelyik képes 1600*1200 as képet készíteni és 720 as videót (ez sima ügy semmi korlátozás)

Nade feltettem rá egy két progit (nem feltettem hanem portable mert windows 8 tabletre is rohadt sok helyet foglal) És ezek az alkalmazások valószínüleg a másik kép ágazatot látnak ami használhatatlan mert le van korlátozva 400*200 pixelre kb.

Ja és hálistennek meg lehet tiltani az aplikációknak hogy ne használják a webcamot ez a PC-vel ellentétben itt nem működik. (örülök hogy bárki leskelődhet a tabletemmel kis felbontásban természetesen)


Sima PC-n (ugyanúgy win8) nincs ilyen elválasztás (szerintem) mert mind a kamera app és a sima (desktop software)-ek is ugyanúgy ugyanazt a képet adják (ugyanúgy korlátozottak is csak 640*480 pixelre de ezt fel lehet oldani)


Kérdés 1: Tableten hogyan lehetne a "webkamera képet" kb 400*200 asról feljebb tenni?


Kérdés 2: Mivel kérdés 1 re nem tudtok válaszolni, azt mondjátok meg nekem ti tudjátok valamire használni a win8 tabotokat? az enyém a 16GB helyből lefoglal 12-őt 3-4 et telepítési partícióra (innen telepiti újra a windows-t) 8 at meg maga a windows foglal el. + tökéletes oprendszer lehetővé teszi, hogy egér nélkül a start appokat ne lehessen bezárni.



2015. júl. 3. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

#1 Ha olyan a kamera akkor sehogy

#2 Az enyém 64GB-s, és tökéletesen be tudom zárni az appokat.

2015. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 32 gigás, nekem sincs sok helyem, de be tudom zárni az appokat. Húzd kávától káváig az ujjad(Káva az ahol már nincs kijelző)
2015. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló Nem tudom eleget hangsúlyozni hogy nem a kamera a szar lehet nem fogalmaztam elég jól vagy a te olvasási képességeid korlátozottak
2015. júl. 3. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik program?
2015. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

remélem magadon használod:)

utolsó előtti gyakorlatilag bármelyik asztali alkalmazás az egyetlen ami a nagy felbontást

használja a start menüböl a kamera applikáció (hál istennek nem töröltem le helytakarékosságból

2015. júl. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!