Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van FPS droppom?

KovLev0011 kérdése:

Miért van FPS droppom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje küzdök fps droppal és fogalmam sincs miért.

Le cseréltem a videokártyámat az sem oldotta meg a problémát a processzort és a hűtőjét is újra pasztáztam az sem segített

Jelenlegi config:

Proci: FX 9370

Alaplap: Gigabyte 990FXA-UD3

Ram: 16GB Corsair 1600mhz

VGA: Gigabyte GTX980ti

750w-os táp


Egy példa: Ha például Witcher 3-azok simán megy 70-80fps-sel majd egyet gondol és leesik 30-ra és vissza 70-80ra és ezt amig játszok egy folyamatosan csinálja. Szerintetek mi lehet a baj?



2015. júl. 4. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
há' most csak a vicserrel vagy mással is? mert ha csak ezzel, akkor lehet bugos a játék, majd egy frissítés kijavítja. Lehet a táppal is probléma, meg driverrel is, meg mondjuk nézegetnem a hőfokokat is.
2015. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A hőfokok teljesen normálisak a kártya 83fok az csúcskártyánál normális a processzor 65fok az is elég normális. A nagyobb teljesítményt igénylő játékoknál fordul ez elő pedig a confignak simán bírnia kéne a 60fps-t
2015. júl. 4. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
amd procinál ez már gáz. Azoknak a max hőfoka 61. Uh a tied túlmelegszik, lehet ezért szabályoz le. Vegyél rá egy sokkal jobb hűtőt, olyan 50-55 foknak kellene lennie a maxnak. Persze ezért kell inteles procit venni, de már mindegy..
2015. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyéves lassan a gép a videokártya egy pár napos a processzort ki lehet cserélni intelre de akkor az alaplapot is kell. Valami más tipp esetleg hogy mi lehet a baj?
2015. júl. 4. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
az inteles dolgot csak azért írtam, mert amd-ben drága gépnél nem éri meg gondolkodni. De mint írtam, csapsz rá egy jó minőségű proci ventit és megvan oldva a dolog.
2015. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most egy NINJA 3 revisionB hűtő van rajta ennél nagyobb nem fér bele
2015. júl. 4. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írta az előző, vegyél egy jó processzor hűtőt. FX 9370 -nél a 65C több mint kellene.
2015. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És akkor amiatt droppol mert túlmelegszik a procim?
2015. júl. 4. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Tölts le egy programot ami mutatja a hőmérsékletét, és nézd meg akkor droppol vagy nem.
2015. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!