Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sötétült el a laptopom...

Miért sötétült el a laptopom kijelzője? Semmit sem látni rajta, csak a zúgást hallani, mint mikor rendesen működik

Figyelt kérdés

Tegnap este laptopoztam, aztán lecsuktam a kijelzőjét vagy 2x,igy alvó üzemmódba állt. Amikor kB már harmadjára akartam újra használni az alvó üzemmódból, nem jártam sikerrel :(

Tiszta fekete a képernyő, és csak zúgást hallani... Eddig nem volt ilyen, és a képernyő sem jelezte eddig hogy valami baja lenne.

Légyszi segítsen vki, mert most nagyon megijedtem :/

Köszönöm!

18L



2015. júl. 6. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem tudott visszatérni alvó üzemmódból, megesik az ilyen. Tarsd hosszan lenyomva a bekapcsológombot, kb. 5s után ki fog kapcsolni, mintha áramszünet lenne. Ekkor hallhatsz egy kattanást, a merevlemezben a fej így áll parkolópájára áramszünet esetén. Ezután kapcsold be a gépet.
2015. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érthetetlen módon privát beszélgetés kezdeményeződőtt a kérdező részéről, de a válaszom ide is kiírom, segítségére lehet másoknak akik hasonló problémába ütköztek:

"Húzd ki a tápkábelt a gépből, vedd ki az akkut, pár másodperc múlva tedd vissza, majd a tápkábelt is dugd vissza, most próbálkozz. Ha nem megy, probáld egy külön monitorra csatlakoztatni a laptopot, hátha lesz kép. Ha egyik sem jön be, akkor nagyobb baja lehet a gépnek."

2015. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!