Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopomon be van állítva...

Laptopomon be van állítva hogy minden szerda 3:00kor telepítse a frissítéseket, mégis minden kikapcsolásnál telepít pár frissítést. Miért?

Figyelt kérdés
Ha kikapcsolom az automatikus telepítést akkor is csinálja, win7

2015. júl. 6. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Pár hete nekem is ugyanezt csinálja, minden egyes kikapcsolásnál 1 frissítést telepít. Szintén win 7
2015. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan szorgoskodik a MikróSzaft :'D :D
2015. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a problémákat sosem fogom megérteni. Nálam miért nem frissít minden nap? Egy hónapban egyszer van frissítés, akkor feltelepítem, utána egy hónapig csend van. Automatikusan keres frissítéseket, de én választom ki, mit töltök le és mit telepítek, így van beállítva. Szól, ha frissítés van, kiválasztom mit szeretnék telepíteni, letöltődik és felmegy, egy újraindítás és kész.
2015. júl. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!