Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemnek rendszeresen kék...

A gépemnek rendszeresen kék halála van és fagyása több újratelepítés után is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy battlefield 3mal játszottam és egyszer csak kidobott egy hibaüzenetet directx re hivatkozva és onnantól nem futott a játék rendesen, sok mindent kipróbáltam. Ezért aztán újraraktam a gépet, egy olyan CDvel amivel régen is sikerült. (nem eredeti win 7 64 bit ultimate egyébként.) Egyszerűen nem hajlandó rendesen működni a gép, folyton lefagy, meg kék halála lett. A gép egyébként még nincs 1 éves és elég jó cuccok vannak benne.
2015. júl. 7. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ramhiba, vinyóhiba, stb...
2015. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval valszeg fizikai baja van és nem az operációs rendszerrel?
2015. júl. 7. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor go garancia 1-1 ben aztán kiderül mi a hibás.
2015. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű a kékhalál? (Hibaüzenet?)

A BlueScreenView nevű (ingyenes) programmal meg tudod nézni, hogy hol keletkezett a hiba, melyik fájl generálta, ez is sokat tud segíteni.

RAM rendben van? Memtest86-ot futtasd pár óráig, hátha ráakadsz valamire.

Vagy ha még garanciális, akkor vidd vissza, kötelességük javítani vagy kicserélni.

2015. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valamit a memóriáról ír és számol 100 ig azután visszakapcsol. A ram amúgy szerintem rendben van. Köszi a tanácsokat :)
2015. júl. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!