Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdeklődmék hogy a Witcher 3...

Érdeklődmék hogy a Witcher 3 elfog futtni a gépemen, nem ragaszkodom a ultra grafikához mivel tudom visszonylag ellég gyenge és régi hardverekel van felszerelve, de mielőtt megveném csak tudni szeretném biztosra?

Figyelt kérdés

A komfigom a kővetkező lenne : Gigabyte 775 alaplap G41 chipszetű ddr 3 memoria kezelésű , most 4gb van benne de van 8 is csak most a 32bit es windowst használom , processzor Q8300 2.5ghz es , a videokártyám Shappire AMD R7 260x 2gb ddr5 ramal , a játékhoz megvan bőven a 40gb hely ami a játék telepitéséhez kell.

De erre a komfigra érdemes lenne megvenni a játékot vagy mielőtt megveszem vagy nem lehet ingyenesen letőlteni a demo verzioját ?


2015. júl. 9. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

2015 van, a Demo-k kihaltak a gazdasági változások miatt. Sajnos nem tuidod kipróbálni.

Szerintem futna, de lennének szaggatások a processzor miatt. Amúgy 32 bites windowsnál is lehet a gépben 8 giga ram.

2015. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha 775 foglalatnál szeretnék még matadni akkor mit kéne cserélnem ne szagason a játék , ellég lenne a videokártyát ? vagy a processzort kéne ?

Sajnos a processzort a Q8300 csak 2.6 ig tudom huzzni , előtte volt Q6600 azt lehetet huzzni 3.4ghz ig is , de ha mongyuk találnék Q8400 at az jol tunigolható vagy Q9500 szériából ?

Azt tudom a witcer 3 az i5 ős procit kéri de arra most nincs pénz sajnos , desszerintem aa régi négymagos procik is jok a futatásához , a mostani R7 260x videokártyámat melyikre kéne cserélni ha a videokártya miagt szagatna a játék ?

A windows 7 32 bit ugytudom csk maximim 4gb ramot tud kezelni , nekem van most 4gb a gépembe de abból csak 3gb ot látt , aa 64bites windows kezeli a 8gb ramot én igytudom vagy ez nem igaz ?

2015. júl. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!