Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a Play Station...

Hogy tudnám a Play Station 3-as konzolomat unbanoltatni? Vagy én hogy tudnám megoldani a problémát? A probléma az alábbi:

Figyelt kérdés

A konzolom chippelve van (kobra).

Játékokat tettem rá, és a multiplayereztem is közben interneten. Aztán jött egy frissítés, amit felraktam, és nem tudtam vele így játékokat beindítani, a game sonic manager-en keresztül. Utána körülbelül 10 percre kiírta a PS, hogy banned. És nem tudok semmilyen úton-módon fájlokat tenni a ps-re, amikkel meg tudnám oldani a gondot. Ha CD-t rakok be, csak filmeket/zenéket/képeket játszik le. Ha pendrive-ot rakok a gépre, akkor szintén, csak film, zene, kép amit lejátszik. Csak azt írja, hogy banolva lett a konzol. Esetleg a Sony-t meg lehetne "kérni", hogy oldják fel róla ezt a "bilincset"? Vagy kiszedetni a chippet, és úgy odaadni nekik, hogy unbanolják? Vagy valahogy nem lehetne újratenni a rendszert, mint egy Windows-t? Vagy valamilyen úton-módon fájlokat lehetne juttatni a gépre? Köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 10. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha direkt nem azt csinálod amit kell(Ezzel most arra gondolok hogy nem frissítgetünk és kalózkodunk)akkor megérdemelted.
2015. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet frissíteni... El lett mondva, hogy lehet, amikor kobráztattam a gépet. Nemhiába volt több mint 30ezer a chipp a gépbe. Kösz..
2015. júl. 10. 19:53
 3/5 TaKy99 ***** válasza:
Oda vidd vissza ahol az ODE-t belerakták. Ők ismerik a megoldást ;)
2015. júl. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha a gép bannolva lett, azt már sajnos online játékre sosem lehet használni.
2015. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindegy, csak 1 játékkal játszottam online, szóval nem lényeges.
2015. júl. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!