Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aktivált, eredeti, de nem...

Aktivált, eredeti, de nem jogtiszta windows-al problémamentesen lehet majd windows 10-re váltani?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért ezt tisztázzuk. Hogy lehet eredeti, ha nem jogtiszta? A kettő meglehetősen üti egymást.
2015. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Régebben tettem fel egy kérdést és azt irták hogy eredeti de nem jogtiszta
2015. júl. 10. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami eredeti az jogtiszta.Ami nem eredeti az nem jogtiszta.Nem a Windows a lényeg hanem a Lincenc.Pl leszedsz egy MSDN-t és aktiválod a gép oldalán lévő kulccsal akkor az eredeti.Mivel nem lett buherálva az aktiválció.
2015. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De aktiválva van
2015. júl. 10. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem legális.Mert gondolom Loaderrel vagy Toolkit-tel lett aktiválva.Szerintem várd meg te is a Windows 10 MSDN-t.
2015. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, toolkit-tal aktiváltam, de ha megjelenik a windows110 akkor ne is frissítsek?
2015. júl. 10. 20:52
 7/7 anonim válasza:

Én simán frissítettem win 10-re.

És azt írja ,hogy aktiválva van.

2015. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!