Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ha "töröltem" már...

Mi tegyek, ha "töröltem" már fájlokat, de utólag jöttem rá, hogy végleg el akarom távolítani őket?

Figyelt kérdés

A felesleges fájljaim már a kukában végezték, de csak most jutott eszembe a szabad memória megnézésekor, hogy ettől még nem törlődtek teljesen a gépről. Viszont találtam letölthető programokat, amik végleg törlik a fájlokat. "Töröltek" esetén hogy működik ez?

Mi a teendő?



2015. júl. 11. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Uritned kell a kukat!
2015. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már ürítettem. Annyira nem vagyok hülye...
2015. júl. 11. 01:09
 3/10 anonim ***** válasza:
A rendszervisszaállítási pontokat is töröld, majd fájlzúzó programmal az üres helyet is "zúzzad", ilyen van pl. a Gary Utilities programban.
2015. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

erdekes, nem hasznalsz valami auto biztonsagi mentot?,


az tortent hogy pl.


merevlemezen 60GB foglalt volt, elkaptal fajlokat 5GB nyit, torolted, ugye kuka igy nem lett valtozas 60GB maradt, kukat is uriteted, eltuntek fajlok elvileg, de 60GB meg mindeg


valami program kell hogy ezeket "megvedte", de virus is tehete, milyen irtot hasznalsz?

es milyen windows t? csak egy windows van a gepen?


CCleaner t nem szoktad hasznalni? ez is kepes takaritasra is es uresterulet torlesere is, meg sok masra

2015. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fersk ***** válasza:
Mi köze a szabad memóriának a merevlemez tárhelyéhez?
2015. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#5 es ez a kerdes hogy kerul ide? sehol senki nem emlitett memoriat...
2015. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
ja a kerdezo... sokan hivjak a hdd t is memorianak arra gondolt kerdezo is hogy a merevlemezen nezte a szabad terulet meretet
2015. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyik válaszolónak: Avast a vírusirtóm, Win7 van a laptopon.

A teljes memória 74,4 GB, tegnap este 20,9 volt szabad, most törlések után már csak 20,6...

2015. júl. 11. 15:06
 9/10 tabaki ***** válasza:
100%

#8:

Biztos ez? Az enyém csak 8GB, és ez, ha nem is valami hajde, azért rossznak sem számít... Az, hogy K.K. ilyen elnéző a téves megnevezések irányában, ne legyen felhívás a keringőre. De lehet, hogy neked tényleg ilyen szuper vasad van, akkor bocs. viszont a fájlok törlése akkor sem ártja bele magát a memóriába, hacsak nem a programokat törlöd, amelyek egyébként beletöltődnének.


Ami meg a végleges törlést illeti, az adatok összezúzása vagy kinullázása már nem növel a tárhely méretén, csak olvashatatlanná teszi őket. Azt a területet a rendszer már szabadnak tekinti akkor is, ha egy ideig még vissza lehet varázsolni onnét az adatokat. Nagyobb tárhelyet a rendszervisszaállítási pontok és az ideiglenes internetfájlok szoktak lekötni, szerintem ezektől szabadulj meg elsősorban.

2015. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fersk ***** válasza:
Mint javasolták, rendszer visszaállítás, temp és tmp mappák, böngésző gyorsítótár ürítése javasolt. Csatlakozom tabaki kollégához, ne csináljunk rejtvényújságot a gyakoriból. Kérdező, ha nem tudod, mit hol találsz, olvasgasd a súgót.
2015. júl. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!