Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet venni hűtőpasztát a...

Hol lehet venni hűtőpasztát a processzorhoz?

Figyelt kérdés
Néhány napja a ventillátor a gépben max. fordulaton pörög. Kitakarítottam a belsejét, de semmi változás. 5 éve volt legutóbb ilyen, akkor elvittem egy ismerősömhöz, aki valami pasztát - ha jól emlékszem - rakott a ventilátor és a proci közé. Hol tudok ilyet vásárolni, és mi a pontos neve? Linkelnétek nekem ilyet? Köszi a választ előre is! :)

2015. júl. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik infóboltban.

pl. ajánlott típusok:

Cooler Master Essential E1

Arctic MX-2

Ha olcsóbban kell, akkor van gyengébb minőségű paszta is a Coolink-től. Általában az olcsó paszták fehérek, a drágábbak nagy többségben szürkések/ezüstösek.

2015. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1,5-2G csak 1-2-3 alkalomra elég (ha a videokártyán is cseréled a psztát), a 4 vagy több akár évekig is.

Fél évente-évente érdemes újrakenni ezeket, de nincs probléma ha ritkábban kened. (egy idő után beszárad és jobban melegszik a proci)

2015. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ugye ezért pörög folyamatosan a ventilátor? Mert beszáradt a paszta. Volt ennek előzménye is, amúgy. 5 napja, bekapcsolásnál felpörgött, és olyan 30 mp múlva abbahagyta. 3 napja, kb. 40 mp-ig folyamatosan pörgött, majd stopped, then tegnap már teljesen megháborodott.
2015. júl. 12. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!