Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Selfie Stick Bluetooth Probléma?

Selfie Stick Bluetooth Probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vettem egy Selfie Stick-et... Járt mellé egy kapcsoló amelyre Okostelefonokkal rá lehet csatlakozni.

Bekapcsoltam, kijelzett valami hosszú számsort, azt adott ki..

(Csak az lehet mert mikor próbáltam más nem lehetett a háttérben amely az lett volna..) Mutatta hogy párosítva, és később mikor próbáltamm rákapcsolódni, hiába nyomkodtam a számsort, nem tett semmit. Szóval"Párosítás megszüntetése"-t csináltam gondoltam újra párosítom..

Azóta semmilyen telefon sem látja a Selfi Bot kapcsólóját.. Vagyis az enyém végképp nem.. (Sony Xperia E)

Próáltam másikkal (Samsung Galaxy Ace, ZTE Grand S lite)

A samsung nem látta, az S lite még tegnap mielőtt csináltam ezt a párosítás megszüntetéses izét azelőtt a ZTE látta és azt írta "Párosítás" és semmi.. Valami ötlet?

Android alkalmazás amely segítene látni? egyéb ötlet?

NORMÁLIS KORREKT VÁLASZOKAT VÁROK!


2015. júl. 11. 19:27
 1/1 anonim válasza:
Szerintem vidd vissza a boltba ha meg rendelted akk cseszheted mert azok sz.rok...
2015. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!