Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows-frissítések konfigur...

A Windows-frissítések konfigurálása nem sikerült. Miért írja ki ezt napok óta?

Figyelt kérdés

Néhány napja a számítógépem, ami mellesleg két hónapja van nálam, elég jó, játékgép, szóval bekapcsolásnál ezt a hibaüzenetet írja ki:

A Windows-frissítések konfigurálása nem sikerült

Módosítások visszavonása

Ne kapcsolja ki a számítógépet

Biztos sokatok találkozott már ezzel a cajta problémával, arra lennék kíváncsi, ti mihez kezdtetek?

Én, ha vártam például tegnap fél-egy órát, mire visszatértem, már az asztal volt megjelenítve, tehát magától orvosolta.

Csak nem értem, miért gondolkodik ilyen sokat.

8 giga ramom van, ennek nemtudom hogy van-e köze hozzá, de hátha fontos infó.

Kikapcsolásnál ugyanígy pár napja frissítéseket tölt le, de mindig 100-nál többet.. Nemhiszem hogy ennek így kéne történnie, kérlek, segítsetek, mit kezdjek ezzel?



2015. júl. 14. 17:00
 1/2 anonim válasza:

Ha nem rég van feltelepítve az operációs rendszer, akkor azért szedi folyamatosan a frissítéseket.

Én úgy orvosoltam, hogy kikapcsoltam az automatikus frissítéseket.

Azóta nem jelez hiba üzenetet, meg szerintem nincs nagy jelentősége hogy folyamatban frissítsen.

Ha ezt megcsinálod, akkor elvileg el kell hogy tűnjön.

2015. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelenleg 1 órája csinálja, kikapcsolnám szívesen, ha most engedné bekapcsolni lrgalább.. Ezzel nem lehet valamit csinálni?
2015. júl. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!