Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jelenleg a Windows 10 előzetes...

Jelenleg a Windows 10 előzetest használom, és benne vagyok ebben az insider programban. Július 29-én elvileg megkapjuk a végleges verziót és utána kell termékkulcsot venni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg egy termék kulcsot fognak postázni valamelyik cikkben azt olvastam.
2015. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de már nem tudom hogy valójában mi az igazság, mert vagy azt írják hogy az insiderek nem frissíthenek, vagy azt hogy frissíthetnek, de nekik is meg kell venni meg azt hogy teljesen ingyen megkapják
2015. júl. 15. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.De a legutobbi hír alapján fognak frissíteni.Ők kapják meg elöszőr az RTM-et.
2015. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annak nagyon örül fogok, és szerintem igaz, de annak kevésbé hogy a Microsoft azt mondta hogy az insidereknek is fizetniük kell termékkulcsé
2015. júl. 15. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!