Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez praktikus ötlet volt...

Ez praktikus ötlet volt szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt egy facebook fiókom picivel talán kevesebb mint ~150 ismerőssel. Ezek közül is felével nem beszéltem 1 éve legalább.


Sok hülyeséget láttam, ki kivel merre miért hol minek. Ilyen-olyan képet, rettentő sok baromságot meg ilyeneket... kedvlohasztó idézeteket.


Viszont a legjobb dolog, hogy ami érdekel az egy helyen van (fontos hírek) és ha valahova regisztrálnom kell, megtehetem egy kattintással.


Mivel untam tisztogatni az ismerőseimet, ezért Töröltem a fiókom, és regisztráltam egy újat! 0 ismerőssel! Le is tiltottam a lehetőséget hogy bejelölhessenek.


Aki fontos, az úgy is tudja a telefonszámom, vagy a skypom, meg a vibert is. Más közösségi funkcióra meg nem jó a Facebook. Viszont ugyanúgy kapom a híreket, sőt 1 kattintásos reg is müködik.


2015. júl. 15. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
most ha nem hiányzik egy funkciója sem, akkor jólvan.
2015. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mi tudna hiányozni?


skypeon is lehet üzenetet hagyni, ott szoktunk, van viber is, ezekkel szoktunk beszélgetni azokkal akikkel tényleg beszélgetek. Vagyis üzenetküldés kilőve.


Más meg nincs ami hiányozni tudna.

2015. júl. 15. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A te dolgod, te tudod, hogy mit mennyire használsz ki, és milyen szolgáltatásokra van igényed.
2015. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!