Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit érdemes vennem, hogy...

Mit érdemes vennem, hogy olcsón jöjjek ki és jól is?

Figyelt kérdés
az a gond hogy éjjel nem látom a billentyűzetemet (vagyis ha már kint besötétedett) a nagy villanyt pedig nem akarom felkapcsolni mert pazarlásnak tartom, és amúgy is mindenféle bogár bejön a nyitott ablakon így nyáron a nagy fényre :D valamiféle kis lámpa vagy esetleg világító billentyűzet, bármi más? ha lámpa, akkor árammal működjön. ti mit használtok? köszönöm

2015. júl. 15. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vannak billentyűzetek, amikben van háttérvilágítás.


Emellett létezik flexibilis (mindenhogy hajlítgatható) USB-s lámpa.


Nekem utóbbi van... valahol, sosem használom, a monitor fénye ÉS a majdnem tökéletes vakon gépelés együtt elegendő. :D

2015. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet USB-s lámpát venni, én is azon gondolkodok. BP keletinél egyébként láttam foszforeszkáló billenytyűzetmatricát 1000 Ft-ért.
2015. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az usb lámpák egyébként 6-700 tól indulnak.
2015. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
usb lámpa tetszik, de az a gond hogy pc-m az íróasztal mellett lent van a földön és nem hiszem hogy kényelmes lenne vagy felérne.. :/
2015. júl. 15. 22:29
 5/14 anonim ***** válasza:

OFF: Szúnyogháló, sok szopástól kíméled meg vele magad! :D

ON: Az USB-s lámpa jó cucc, és az a fluoreszkáló billentyűmatrica is felkeltette az érdeklődésem.

G.

2015. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#1: a háttérvilágításos mennyibe kerül? és magyar kiosztású van?
2015. júl. 15. 22:30
 7/14 A kérdező kommentje:
billentyűmatricától félek hogy lekopna, jönne vagy tudom is én mit csinálni, annyit használom a gépet és van hogy a billentyűzetet ide-oda rakom mert pl. cigit töltök az asztalomon :DD
2015. júl. 15. 22:31
 8/14 A kérdező kommentje:
csinálna*
2015. júl. 15. 22:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne költs cigire, és akkor lesz pénzed világító billentyűzetre! :)
2015. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ó, az nem ilyen egyszerű :D épp azért töltöm hogy olcsón jöjjek ki, akár milyen sz*rra is sikerül, amit én csinálok :D
2015. júl. 15. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!