Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Néha mikor leállítjuk a gépet...

Néha mikor leállítjuk a gépet szokott bejönni ilyen telepítés. Na ez nekem nem halad sehova. Ti ezt hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés
7/15-én leállítottam a laptopom és bejött ez a telepítős izé. Gondoltam nem gond hátha gyorsan lejön. Egész éjjel ment de még most is tölt (7/16) méghozzá 1/23 nál tart még mindig. Segítsetek lécci mert nagyon fontos elintéznivalóim vannak azon a laptopon!

2015. júl. 16. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximum újraindíthatod a gépet, és reménykedhetsz, hogy működni fog(telepítést nem jó poén megszakítani, de mást nem tudsz csinálni).
2015. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most 7/16 vagy 1/23?


Mindenképpen szokatlan hogy ennyit töltöget, valószínűleg megszakadt a kapcsolat. Manuálisan le kell állítani ahgy ez kinéz.

2015. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A számokat úgy értem hogy hetedik hó stb. A másik hogy 1 van "kész" a 23-ból. A 7/16 meg ma van azaz csütörtök. A probléma még ott is kezdődik hogy laptopom van azaz nem instakikapcsolás.
2015. júl. 16. 09:55
 4/5 anonim válasza:
ha laptopod vanakkor ailyen esetben nem jó,mert ha vmi lefagy és semmit nem tok csinálni akkor szépen a konnektorból kihúzom és jólvan. de ez laptop,olyannal meg nagyon sok dolgom nem volt eddigelé
2015. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem évek alatt egyszer nem volt ilyen, nincs mit kezelni. Automatikusan keres frissítéseket, de én döntöm el mit töltök le és mit telepítek. Így sosem volt még probléma belőle, letölti és feltelepíti a kiválasztott frissítéseket, addig én használom a gépet. Miután végzett, egy gyors újraindítás és minden megy tovább a megszokott formában. Tegnap 20+ frissítés jött a gépre, talán kettő perc volt az, amikor nem tudtam használni a gépet, mert újraindult vagy konfigurálta a frissítéseket. Nem értem mások miért szívnak vele mindig.

Nyomd hosszan a kikapcsológombot. 5 másodperc múlva kikapcsol a gép, mintha áramszünet lenne.

2015. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!