Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopon lévő videókat...

A laptopon lévő videókat program nélkül én otthon megtudom azt csinálni, hogy úgy átmásoljam üres DVD-re, hogy lejátsza azt a DVD lejátszó? Vagy szakember kell hozzá?

Figyelt kérdés
Mert eddig úy tudtam csak átmásoni, hogy fájl ként, és csak számítógépen tudtam megnézni! Nagyon köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 19. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
neroval kiírod, ha ennyire nem megy.
2015. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha elviszem az ismerősömnek aki ért hozzá azokat a DVD ket, amiket én már átmásoltzam, de nem lehet DVD lejátszóval lejátszani, akkor azokon meg tudja csinálni, hogy le lehessen játszani DVD lejátszóban vagy teljesen üres DVD vel tudja ezt megcsinálni?
2015. júl. 19. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
meg tudja csinálni
2015. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakember??


Csak egy Nero, vagy Infra Recorder, vagy CDBurnerXP, vagy valami hasonló program kell, és azzal tudsz fájlokat kiírni DVD-re és CD-re.

2015. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nézd meg a dvd lejátszód milyen formátumokat kezel/olvas.

A filmeket olyan formátumban kell kiírni dvd író progtrammal.

Ha nem olyan formátumban van a filmed, kiírás előtt konvertáld át, például ha xvid-et is kezel, akkor abba.

Van több kovertáló neten, ajánlom a Format factory-t.

Ha dvd video formátumba szeretnéd konvertálni, akkor ajánlom a ConvertXtoDVD programot.

2015. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!