Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook vírus? Semmit nem...

Notebook vírus? Semmit nem lehet csinálni vele. :/

Figyelt kérdés
Sziasztok, Notebook-omon nem volt vírusírtó (fogalmam sincs hogy miért, mindig figyelek ezekre, nem tudom hogy a vírus írtotta-e ki vagy nem tudom ... ) és leszedtem egy aktiváló programot, és hát szépen bejött valami ázsiai(?) vírus ( Tencent, QQPCMgr ) , amit egyszerűen nem tudok kiírtani, rendszergazdai jogosultságot kér a törlésükhöz, és nem tudom csökkentett módban elindítani a laptopot hiába nyomom indításkor az f8-at, semmit nem csinál, meg újratenni se tudom mivel amint elindul befagy az egész és leáll a windows, valaki tudna segíteni? nagyon megköszönném..:)

2015. júl. 21. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsolod,akkor tudsz választani rendszerindító menüből (nálam F12), úgy sem tudsz bootolni?
2015. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmit sem ír ki bekapcsoláskor, acer logo, windows logo és már be is lépett, és onnantól van a baj :/ shift + újraindítás nagy nehezen bejött ( 20 perc után ) , most itt ügyködök..
2015. júl. 21. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Újraindítás után indítsd a boot menüt és úgy kéne tudnod bootolni.

Nálam F12 nyomogatásával jön elő újraindítás után még a logo előtt sűrűn nyomogatva...

Beteszed a lemezed, indíts CD-DVD-dől és telepíthetsz. Talán...

2015. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy próbáltam de nem adott ki menüt f8 -al sem és f12-vel sem :D de rendszer-visszaállítás után kitudtam törölni egy két vírust, kicsit gyorsabb volt utána a gép, gyorsan újra tettem, igaz minden oda lett... többet nem töltök le semmit noname oldalakról (percenként telepített magától valami vírust ) :D köszi szépen a segítségeket :)
2015. júl. 21. 14:18
 5/5 vasspetya válasza:
2016. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!