Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adatok átmentése egyik gépről...

Adatok átmentése egyik gépről a másikra? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Ma délután meghalt a gépem. No boootable device. Nagyon fontos adatok vannak rajta, szakdoga, munkával kapcsolatos... Tudom, nem gondoltam bele, hogy mi van ha elromlik, nem vagyok egy számítógép zseni, tipikus hülye p.csa vagyok. DE! Valahogy át lehet menteni a laptopomról az adatokat másik laptopra vagy asztali gépre??
2015. júl. 21. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

No bootable device:( = nagy eséllyel a vinyó megdöglött.

Esetleg áttenni másik gépbe és onnan indítani. Ilyenkor, mivel meg kell bontani, lehet hogy elveszik a garancia. LEL: 11 éves írta :)

2015. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha a bootloader sérült meg, írj ki egy bootolható Linux-ot pendrive-ra A UUi segítségével, majd ubuntu iso-t írj ki. Ha nem az egész döglött meg, a fájlokat le tudod szedni, sok sikert!
2015. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. júl. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!