Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítő programot keresek a...

Frissítő programot keresek a tabletemre?

Figyelt kérdés
A Samsung Galaxy Tab 2-es Tabletem egy ideje elég lassú.várnom kell míg behozza a billentyűzetet vagy a menüt és még sorolhatnám miket.Egy frissítő programra gondoltam ami majd felgyorsítja. De ha van valami jobb ötletetek mit csinálhatnék vele vagy mit telepíthetnék le rá örülnék neki.Vannak rajta ilyen gyorsítók de én úgy veszem észre annyira sok hasznuk nincs.

2015. júl. 22. 03:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mit takar a frissítő program? Ha rendszer frissítés jön akkor úgy is szól az eszköz, ha alkalmazás frissül akkor arról is küld értesítést a Play. Nem kell ehhez külön program.

Meg miből gondolod, hogy majd egy ilyen értelme nincs dologtól (ami valószínűleg nem is létezik) gyorsabb lesz a tab?


Első körben azt a mindenféle gyorsítót törölném le. Semmi értelmük. Aztán a fölösleges és nem használt alkalmazásokat és ha semmi nem hoz eredményt akkor egy gyári visszaállítást kellene csinálni.

2015. júl. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!