Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom átállítani valami...

BruAzz kérdése:

Hogy tudom átállítani valami alternatív módon az alapértelmezett programot HTML-re?

Figyelt kérdés
A Chrome-ról testvérem átállította a cmd-re az alapértelmezett programot html fájlok kezelésére és egyszerűen nem tudom visszaállítani, hiába próbálom újra és újra nem csinálja amit akarok

2015. júl. 22. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb gomb társítás, alapértelmezett program kiválasztása, mindig a kiválasztott prg.-al nyissa meg opció.

Vagy start menübe beírod alapért. progr és fájl vagy protok. társ. programmal.

2015. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: nem arról van szó, hogy nem tudom hogy kell megcsinálni, hanem hogy a gép nem csinálja. próbáltam mind a kétféleképpen legalább 5-ször, de hiába
2015. júl. 22. 13:58
 4/5 A kérdező kommentje:
2.-nak ugyanezt üzenem
2015. júl. 22. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig a fenti két módja van az alapértelmezésnek - hacsak nem akarod a registry beállításait kézzel módosítani.

Ha mindent jól csinálsz, akkor máshol lesz a bibi.

2015. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!