Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok új particíót...

Miért nem tudok új particíót létrehozni a win 7 telepítésekor? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval telepítéskor kiválasztom az egyéni (haladó) telepítést és megjelenik a meghajtó, én ezt most meg szeretném osztani (több particíó), de nem tudom, mert nem engedi. Nem tudom, hogy összefüggésben van-e azzal, h régebben egy progival összevontam az összes particíót, és azóta a lemezkezelőben nem jelenik meg a "rendszer számára fentarott" particíó. Nem lehet, hogy ez befolyásolja? Engem kifejezetten nem zavarna ez, mert vannak programok, amivel ezeket lehet létrehozni, törölni, de ha el akarom adni (tervbe vettem), akkor mégsem mondhatom, hogy tölts le egy ilyen progit és csináld meg, lehet h nem is ért majd hozzá, meg rossz benyomást kelt, ha megírom a baját. Így se akar nagyon senki lap top-ot venni.

Szóval szerintetek ezt, hogy lehetne megoldani?



2015. júl. 24. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Töröld a meglévő partíciót, majd hozz létre egy akkorát, amekkorát szeretnél.
2015. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincsen törölve a partíció akkor nincs miből létrehozni újat, vagyis törölni kel a meglévőt és aztán létrehozni két új partíciót. Vigyáz minden adatod törlődni fog! Már létező partíció szétszedésére vagy megkurtítására adatmegmaradással csak külső program képes a Windows telepítő lemez nem.
2015. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D Sikerült :D
2015. júl. 25. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!