Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri Windows 10-re frissíteni?

Megéri Windows 10-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy csak 1 évre lesz ingyenes és ezért nem tudom, hogy így megéri-e frissíteni.

2015. júl. 26. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem 1 évre lesz ingyenes, csak 1 évig él a lehetőség, hogy ingyen frissíthetsz rá, ha van Win 7/8-ad.

2. Minden nap felteszik ezt a kérdést, a válasz pedig még mindig az, hogy még mindig nem jelent meg a Windows 10. Ülj nyugodtan a popsidon. Még 1 évig megvárhatod a reakciókat, nem kell kapkodni.

2015. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Így van, meg kell várni, míg a nagyközönség elé kerül. Akkor jobban kijönnek majd a gyerekbetegségei. Ha pont egy olyan derül ki róla, ami téged kellemetlenül érint, akkor legalább nem kell kapkodva visszaállítani az eredeti rendszert.


A megjelenéstől számított 1 évig bármikor igényelheted a frissítést. Amit gyakorlatilag életfogytig felhasználhatsz.

2015. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most 10-es van fent, igazából majdnem tökmindegy hogy 7,8 vagy 10 van fent, ugyanazt tudja.
2015. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

igazából a 10 jobb.

szerintem megéri.

2015. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KÁ ügynök00 válasza:
persze hogy megéri nekem is az van nagyon király
2015. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!