Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy éve kb kitöröltem néhány...

Egy éve kb kitöröltem néhány képet véletlenül és most vettem észre lehetséges még valahogy megtalálni őket?

Figyelt kérdés
A lomtárból is törölve lett, sajnos most lenne fontos az a pár kép úgy hogy jó lenne ha megoldódna ez a probléma

2015. júl. 26. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaha elküldted valakinek emailben, akkor a csatolmányból előbányászhatod. Ellenkező esetben elveszett.
2015. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
FB-on küldtem el a képeket valakinek, viszont az illető már nincs fent a fb-on úgyhogy az a terv bukott.. ha fb-on lett elküldve de az üzenet már nem létezik még van rá esély?
2015. júl. 26. 21:19
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

A profilodban a küldött üzenetek között nincs meg?

Baloldalon, az Üzenetek sorra kattints, majd görgesd le, amíg meg nem találst egy feliratot, Korábbi üzenetek.

2015. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos törölve lett az üzenet.. tehát semmi esély rá?
2015. júl. 26. 21:30
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
Kis méretű volt az a merevlemez amin volt? Azóta sokszor töröltél rajta, neadjisten meg is formáztad? Ha véletlen nem nagyon piszkálgattad volna, mert mondjuk egy a 4-ből vagy végig a szekrényben tartottad, akkor lenne esély visszanyerni az adatokat programmal, ha nem lett felülírva az a rész vagy szektor.
2015. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!