Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows indítás után 1,5-2...

Windows indítás után 1,5-2 percig nem történik semmi, csak a tálca, a háttér és a GeForce Experience kerül betöltésre. Mi lehet a megoldás erre?

Figyelt kérdés

Próbáltam úgy is indítani, hogy le van tiltva a virusírtó (NOD32), a GeForce Experice (régebbi verzióval is ilyen), MSI Afterburner. De nem igazán változott semmit. Továbbá rendszer újratelepítés, másik ssd-re is. Tiszta telepítés utáni indításkor jó, viszont a telepített programok már tényleg minimálisra csökkentettem.


Windows 8.1


2015. júl. 26. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy Nod32. Kétszer volt csak vírusom a több, mint 10 év alatt, azokat is ez engedte be, Háromszor pedig eljátszotta, hogy rettenetessen akadozott a gép indítás után. Újratelepítettem és repült ez a hulladék. Pedig a vírusírtó (magazinos) jogtiszta volt, ahogy a Win (MSDNAA) is. Akárcsak minden más program.
2015. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1#:Windows MSDN + aktívátor az minden csak nem jogtiszta,ahogy a Nod32 se a magazinos kulccsal.Szerintem az egyik olyan vírusírtó amelyik nem fogja meg a gépet.De mondjuk a Kaspersky az már igen.

Kérdező:Telepítsd újra más megoldás nincs.Legközelebb ne hagyd hogy a windows elhagyja magát.Karban kell tartani.

2015. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki beszélt aktivátorról? Nem MSDN, hanem MSDNAA. Ha nem tudod mi a különbség, akkor inkább ne szólj bele. Egyetemre jártam, akkor kaptam jogtiszta kulcsot, érintetlen telepítőt. A magazint pedig nemcsak letölteni, hanem megvenni is lehet. Bár mindenki magából indul ki.
2015. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3.Én miért indulok ki magamból?Amúgy Linux-ot használok(Xubuntu-t)ami teljesen igyenes és nem lopott programokat.Ebbe jobban ne menjünk bele.Persze a Photoshop meg a Vegas is igyenes,ja persze...
2015. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy utánanéztem az MSDNAA-nak.Egyetemi szolgáltatás.(Igyen Win és M$ Office.)De ha megveszed a magazint akkor se jogtiszta.Mert a cég tudta,engedélye nélkül használod.Akkor lenne teljesen jogtiszta ha ott lenne a számla a licensz-rő vagy 1 e-mail amibe bennt vagy hogy megvásároltad.
2015. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!