Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudjatok hogyan kell? hogyan...

Tudjatok hogyan kell? hogyan lehet konvertalni vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Annyi felekeppen probaltam van egy autos dvd lejatszo amit sd hasznalunk probaltam letolteni meseket feltettuk sd.re es egyszeruen nem jatsza le nem jo a formatum gondolom nem ertem akkor mibe konvertaljuk at mit jatsz le

:(



#DVD #DVD lejátszó #konvertálás #mese iras #mese leolvasa
2015. júl. 27. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leírod érthetően, hogy mi a probléma, akkor megpróbálhatunk segíteni.
2015. júl. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat lehet hogy kicsit zavaros,van 1 autos dvd lejatszonk mivel hosszu utra keszulunk szerettem volna meseket feltenni ra leszedtem a netrol a meset es mar nem tom mibe lehetne atirni a meset mert a dvd lejatszo nem akarja jatszani le .Mar 1x csinaltam es akkor sikerult de mar nem tudom hogy hogyan csinaltam volt.Szoval ha letoltom a netrol a mesekt mibe lehet atkonvertalni hogy lejatsza az a franya dvd
2015. júl. 27. 12:15
 3/4 anonim válasza:
AVI formátumra kellene konvertálni szerintem.
2015. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kkovax38 ***** válasza:
Szükséges a DVD lejátszó tipusa. Tulajdonságok, milyen formátumot tud lejátszani. Az interneten ezekre rá tudsz keresni. Ha régi lejátszód van, Cd író programmal cd-re írod a meséket, a program általában *.cda kiterjesztést fog írni.
2015. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!