Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teljesítménycsökkenés?

Teljesítménycsökkenés?

Figyelt kérdés
Januárban még közepes grafikán stabilan futott a BF3 és a Simcity most meg már alacsonyon is alig van 30fps-em. Mitől lehet? Mit csináljak?

2015. júl. 27. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet túl sok vackot telepítettél fel, sok ramaty dolog megy a háttérben, időközben poros lett a gép és túlságosan melegszik..
2015. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szerintem az utolsó lehet mert alig telepítettem valamit, és rendszeresen futtatok Cleanert (ami törli a felesleges file-okat

2015. júl. 28. 08:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy mennyire melegszik
2015. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azzal ugye nem árthattam neki, hogy a processzor és a ventillátor közötti vaslapok közül biciklipumpával kifújtam a port.
2015. júl. 28. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Hőfokok hogy állnak?
2015. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy mérjem?
2015. júl. 28. 20:58
 7/12 A kérdező kommentje:
a speedfan nevű program jó?
2015. júl. 29. 08:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó a speedfan, csak azzal nehezen látod terhelés alatt a hőmérsékletet. De felteheted azt is.


A HWmonitort javaslom, felrakod, elindítod, és kikeresed a hőfokokat (kivan írva hogy minek az adataid írja le, pl. "Processzorod neve" és alá le van írva a feszültség, stb. Temperatures. Ezeket keresd. Ez a hőmérséklet. Ott lesz a videókártyádé is, alaplapodé is, stb. 3 értéket fogsz látni, fent írja hogy melyik a minimum, az átlag, és a maximum. A maximum a fontos.

2015. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagyis, bocsánat:

Ignoráld amit az előbb írtam.

Megnéztem jobban ezt a Speedfant-t, inkább ezt rakd fel. Kifogja írni a hőfokokat, látni fogod egyből, ezeket másold be ide (vagy screenshotold és tedd fel kepfeltoltes.hu-ra)

Utána kezdj el játszani úgy, hogy megy ez a program. Legalább 30 percet. Ezután lépj ki, menj vissza a speedanfanba (amit ugye nem zártál be) és vidd rá az egeret a CPU, Videókártya, alaplap, és winchesterre. Nem kell kattintani, de ha otthagyod, kiírja a statisztikákat a hőfokokról, és itt nézd meg mi volt a max. Ezt írd le ide.

2015. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kezdéskor a magok 20-21 játékban 38-40 fokosak voltak
2015. júl. 29. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!