Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy a számító...

Az mitől lehet, hogy a számítógépen minden folyamat leáll?

Figyelt kérdés

Van egy számítógépünk, ami régen jó volt, és hirtelen elkezdett leállni rajta minden folyamat amit elindítunk.


Ezért újra Telepítettem és ubuntut tettem rá, de akkor is ezt csinálta. Mi lehet a baja?



2015. júl. 28. 13:01
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Valami bővebb esetleírást tudnál adni?
2015. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennél többet én se tudok. Szétszedtük kiporoltuk átnéztük az alkatrészeket és ahogy néztük, semminek semmi baja. Ilyenkor mi van? Mire akarsz bővebb információt? mit mondjak még? Biost átnéztük ott sincs semmi gubanc. Vírus gondolom kizárva mert miután újra raktuk még rossz volt. Sőt amikor átraktuk másik gépbe azt a vinyót akkor az működött annál a gépnél csak ezzel nem működik.
2015. júl. 29. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

"számítógépen minden folyamat leáll"

Ennek nincs sok értelme. Ha befagy a képernyő, az más, vagy ha látod, ahogy kilövi a folyamatokat, akkor meg nem állt meg minden. Ráadásul Windows+Ubuntu is. :))

Szóval azt írd le, mit látsz, ne azt, ami szerinted az oka.

2015. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl melegedési hiba, VAGY tápegység.
2015. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- Doktor úr, tegnap szívrohamom volt!

- Na de mi a panasza, mi történt?

- Az, hogy szívrohamom volt. Mit nem lehet ezen érteni?

:DD

2015. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Elindítod, kis terhelésvizsgálat: sok procizabáló folyamat indítása, közben folyamatos hőúmérséklet-monitorozás. A leállás és újraindítás után az utolsó adatok lesznek az izgalmasak. Ha semmi érdekes, sem magas értékek, sem hirtelen felfutás, akkor memóriavizsgálat, ezt lehetőleg legalább egy napig futtasd. Ha még ezen is túlmegy, lehet kérdezni, valamint pontos jelenségeket, Linux esetén a rendszernaplókat mellékelve érdeklődni.
2015. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!